آکادمی آموزش BRS برگزار می کند: انواع بیماریهای واگیر و راههای پیشگیری با تمرکز بر استاندارد ISO45005:2020-SHS2020

2021/09/05 بازدید: 133

جلوگیری از شیوع پاندمی کرونا با رعایت استانداردهای SHS:2020  و ISO 45005:2020

با توجی به پاندمی کرونا در دنیای امروز کسب و کارها دچار بحرانهای عظیمی شده اند و بسیاری از آنها توان مقابله با این ریسک خانمانسوز را نداشتند و مجبور به تعطیلی و یا کاهش فعالیتها خود شدند.

سازمان جهانی استاندارد ISO و بسیاری از سازمانهای تولید کننده محتوای مدیریتی و استانداردهای مرتبط با کسب و کارها به این نتیجه رسیدند که می بایست استاندارد یا طرحهایی برای برون رفت از این بحران ارائه دهند که در این ارتباط ISO 45005:2020 و SHS:2020 دو نمونه از استانداردهای شاخص منتشر شده با تمرکز بر کار طی همه گیری کووید ۱۹ می باشند.

در اینگونه از استانداردهای ایزو یا طرحهای مقابله با کووید ۱۹ نحوه مدیریت خطرات ناشی از این پاندمی (covid-19) یه منظور حفاظت از انسانها و سلامت شان ، ایمنی و رفاه مرتبط به محل کار مطرح می گردد. در اینگونه استانداردها موکدا بر کار و محیط کاریه ایمن در طی شیوع کرونا اشاره داشته و فراتر از دستورالعمل های عمومی ایمنی و مدیریت ایمنی را از سیستم خواهان است. در استاندارد ایزو ۴۵۰۰۴ و همچنین SHS سیستم طرحریزی شده می بایست اطمینان دهد که اقدامات متناسب با مدیریت ریسکهای ناشی از کووید ۱۹ اجرا شده اند یا در برنامه اجرا قرار گرفته اند و کارکنان نبایست تحت هیچ شرایطی ملزم به کار شوند مگر اینکه اقدامات اجرایی مقابله انجام شده باشند و مدیریت ریسک مناسبی تحت کنترل مجریان بوده باشد.

استانداردهای مقابله با کرونا در در طی بیماری‌های همه‌گیری ، دوباره اشغال کردن محل‌هایی که به‌طور کامل یا جزیی بسته شده‌اند ، از سرگیری یا طرحریزی عملیات پس از تعطیلی کامل یا جزیی ، به‌کارگیری برای طرحریزی اجرا برای اولین بار و جدید قابلیت کاربرد دارند و در هر سازمان با هر ابعاد و اندازه ای می توانند به کار گرفته شوند. مدیران ، کارکنان استخدام شده در سازمان، کارکنان ارائه دهندگان خارجی، پیمانکاران، افراد خود اشتغال، اتحادیه کارکنان، کارکنان مسن و معلول و سایر طرف‌های ذی‌نفع (نظیر بازدیدکنندگان محل کار) تحت پوشش اقدامات مفید حاصل از این استانداردها خواهند بود.

آکادمی آموزش BRS با سالها فعالیت در زمینه آموزش و فرهنگ سازی استانداردهای مدیریتی علی الخصوص ایزوهای کاربردی در منطقه با همکاری مدرسان توانمند این حوزه دوره آموزشی را با عنوان ” انواع بیماریهای واگیرو راههای پیشگیری

با تمرکز بر استاندارد ISO45005:2020-SHS2020 ” طراحی و برنامه ریزی نموده است تا ذی نفعان این مجموعه و آحاد علاقمندان بتوانند از کاربردهای این استانداردها و نحوه بکارگیری آنها در مقابله با بیماریهای واگیر علی الخصوص کووید ۱۹ و ویروس کرونا بهره لازم را ببرند.

دوره آموزشی حاضر در مهرماه ۱۴۰۰ برنامه ریزی شده که سرفصلهای آن عبارتند از :

لزوم استقرار طرح ایمنی و بهداشت در سازمان ها

معرفی الزامات طرح ایمنی و بهداشت

برنامه ریزی و پشتیبانی (ارزیابی ریسک)

کنترل و عملیات

پایش و بهبود

نتایج استقرار طرح ایمنی و بهداشت

گواهینامه طرح ایمنی و بهداشت

  شرکت بیکران راهکار سعادت BRS  تحت اعتبار شرکت BRSM بر اساس الزامات سازمانهای بالادستی خود و بر مبنای خط مشی تعریف شده و رسالت خود مبتنی بر افزایش آگاهی و دانش علاقمندان به مباحث مدیریتی و مهندسی ، دوره های متعدد آموزشی را به صورت وبینار با همکاری آکادمی آموزش BRS برنامه ریزی نموده و بدینوسیله به اطلاع تمامی ذی نفعان خود می رساند.

برای شرکت در این دوره آموزشی و آگاهی از سایر دوره های آموزشی لطفا به سایت BRS.IR مراجعه و یا با شماره تماس ۲۶۷۶۰۰۰۱   دپارتمان اموزش تماس حاصل فرمایید.

#آموزش ، #آموزش_استاندارد ، #آموزش_مدیریت ، #آموزش_ایزو ، #آموزش_سیستم ، #آموزش_۴۵۰۰۵ ، #ایزو_۴۵۰۰۵ ، #استاندارد_۴۵۰۰۵ ، #آکادمی_BRS ، آموزش BRS ، شرکت BRSM

https://brs.ir/node/256