گروه کارخانجات شیشه اردکان موفق به اخذ استاندارد IMS از شرکت BRSM گردید

2021/09/20 بازدید: 144

به گزارش روابط عمومی گروه کارخانجات شیشه اردکان و با ممیزی شهودی صورت پذیرفته از این سازمان، توسط تیم ممیزی شرکت بیکران راهکار سعادت نماینده BRSM، مهندس حجت اله باقری سر ممیز تیم ممیزی به همراه مهندس علی هداوند و مهندس رضا فخرایی، این شرکت موفق به اخذ گواهینامه بین المللی براساس استانداردهای ایزو ۹۰۰۱ مدیریت کیفیت، ایزو ۱۴۰۰۱ مدیریت محیط زیست و ایزو ۴۵۰۰۱ مدیریت ایمنی وبهداشت حرفه ای توسط شرکت بیکران راهکار سعادت نماینده  BRSM امریکا انجام گردید. 

در این ارزیابی  فعالیت های انجام گردیده در گروه کارخانجات شیشه اردکان در حوزه های کیفیت، ایمنی وبهداشت ومحیط زیست مورد ارزیابی قرار گرفته که در نهایت پس از تایید تیم ممیزی و گروه کارخانجات شیشه اردکان جهت کسب گواهینمامه های مذکور مورد تایید قرار گرفته است.

بزرگترین کارخانه تولید شیشه فلوت در خاورمیانه

گروه کارخانجات شیشه اردکان مجهز به پیشرفته‌ترین تجهیزات ساخته شده از تولیدکنندگان مشهور بین‌المللی بوده و با بالاترین کیفیت طراحی و ساخته شده است. شیشه اردکان با به کارگیری آخرین دستاورد تکنولوژی روز دنیا و با تولید شیشه فلوت شفاف و رنگی با کیفیت برتر و دامنه وسیعی از ضخامت‌ها با توجه به نیازهای متنوع را پوشش می دهد.

شرکت شیشه اردکان یا بطور اختصار(AFGC)  در سال ۱۳۹۰ خورشیدی در نزدیکی شهر اردکان استان یزد افتتاح گردید و همزمان با گشایش موفق شد محصولات خود را که شیشه های فلوت ساختمانی و صنعتی از ۱٫۸ تا ۱۹ میلیمتر بود را به ۵ کشور هند، افغانستان، ترکیه، عراق و عمان صادر نماید.

در جلسه اختتامیه سرممیز شرکت بیکران راهکار سعادت ضمن تقدیر از فعالیت های انجام پذیرفته در سازمان، پیشنهادات بهبود جهت ارتقاء عملکرد سیستم های مدیرت را به حضو.ر مدیریت ارشد اعلام نمودند.
در پایان مدیر محترم کارخانه جناب مهندس رهبر از تمامی مدیران و پرسنل تشکر نمود ودستورات لازم برای بهتر شدن مجموعه  در این گواهی نامه ها را صادر نمودند.

شرکت بیکران راهکار سعادت

https://brs.ir/node/264

۰۲۱۲۶۷۶۰۰۰۱

کارخانه شیشهاستاندارد ایزو ۴۵۰۰۱استاندارد ۹۰۰۱استاندارد ۱۴۰۰۱سیستم مدیریت محیط زیست