تفاهم‌نامه همکاری “مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی و حرفه‌ای سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای کشور” و “شرکت بیکران راهکار سعادت”

2021/11/09 بازدید: 90

انعقاد تفاهم نامه همکاری میان “مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی و حرفه ای سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور” و شرکت بیکران راهکار سعادت بابت برگزاری دوره‌های آموزشی مدیریت و مهارت های فردی

سازمان آموزش فنی وحرفه ای

همانطور که مستحضر هستید؛ مهمترین عنصر در توسعه فردی، سازمانی و اجتماعی، آموزش است. برای درک اهمیت این موضوع برای فرد و سازمان، می بایست پاسخ برخی سوالات شفاف گردد، از جمله این سوالات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

آیا هر آموزشی در راستای توسعه فردی و سازمانی است؟

آیا صلاحیت لازم در همه آموزش دهندگان وجود دارد؟

هدف از آموزش برای فرد و سازمان چیست و آیا بعد از طی دوره های آموزشی همه منافع سازمان و فرد تامین می‌گردد؟

موسسات و سازمانهای شهیر در حوزه آموزش و تدریس کدامند؟

مدیریت علم است یا هنر؟ چه آموزشی برای مدیران و علاقمندان مدیریت لازم است؟

بنظر آموزش‌هایی قابل اتکا هستند که در راستای توسعه باشد و سازمان از هزینه‌هایی ریالی، زمانی و … که در قبال آن آموزش انجام می دهد به اندازه کافی منتفع گردد. آموزش های مهارتی نیز یکی از ابعاد مهم توسعه پایدار به ویژه در توانمندسازی سرمایه انسانی محسوب می شوند.

از خوش‌نام ترین مراکز آموزش‌های فنی و مهارتی بدون شک، سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور است. به اذعان تمام افراد حاضر در صنعت آموزش و تدریس کشور، این سازمان نقش بسزایی در توانمندسازی نیروی انسانی کشور عزیزمان از دیرباز داشته است.

اصول مدیریت و رهبری علاوه بر توانایی‌های ذاتی، نیازمند دانش‌های اکتسابی هستند و مدیران موفق همواره خود را نسبت به دانش‌های جهانی به روز نگه‌داشته و بر مبنای فرهنگ سازمانی به پیاده سازی اصول مدیریتی می پردازند.

مجموعه توانمند و صاحب سبک بیکران راهکار سعادت BRS که مورد تایید موسسات معتبر جهانی در حوزه سیستمهای مدیریت و استاندارد های ملی و بین المللی است، سالهاست در عرصه مهارتهای مدیریتی به برنامه ریزی و اجرای آموزشهای کوتاه مدت نظری و عملی فعال می باشد. این مجموعه که مورد وثوق اکثریت جامعه کارآفرینان، مدیران صنعتی، مشاوران مدیریت، ممیزان استاندارد، علاقمندان سیستمهای مدیریت و … بوده و هست، به دنبال افزایش مشارکتهای کاربردی در حوزه های مهارتی و مدیریتی با سازمانهای موثر این عرصه بوده است.

در راستای ماموریت و اهداف مشترک دو مجموعه “مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی و حرفه ای سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور” و “شرکت بیکران راهکار سعادت” در راستای اعتلای نام عزیز کشورمان و توانمند سازی نیروهای انسانی در این منطقه مهم جهانی، تفاهم نامه ای  بابت برگزاری دوره‌های آموزشی مدیریت و مهارت های فردی میان طرفین به امضا رسید. این تفاهم‌نامه فرصت مناسبی را در اختیار ذی‌نفعان مشترک برای رشد و تعالی فردی و سازمانی در حوزه آموزشهای مدیریتی و مهارتی فراهم خواهد نمود.

بر اساس این تفاهم نامه مقرر گردیده است دوره های آموزشی برگزار گردیده توسط آکادمی آموزش بیکران راهکار سعادت در حوزه های مدیریت و مهارت های فردی توسط این مرکز اجرا گردیده وگواهینامه های آموزشی با اعتبار دو سازمان صادر گردد.

وجود امکانات سخت افزاری و نرم افزاری لازم، استفاده از اساتیدمجرب، برگزاری کلاس های آموزشی با اثربخشی بالا ، اعتباردهی بین المللی گواهینامه های آموزشی و… این آکادمی را در زمره بهترینهای آموزش در منطقه قرار داده است و دارا بودن مزایای رقابتی فراوان، دانش پذیران زیادی را علاقمند به گذراندن دوره های آموزشی در این مرکز کرده است و هم اکنون با انعقاد تفاهم نامه مذکور اعتباردهی ملی گواهینامه های صادره نیز از ارزش بالاتری برخوردار خواهد بود و خبر خوشایندی برای دانش پذیران به ارمغان آورده است.

https://brs.ir/node/280

برای اطلاعات بیشتر می توانید با مرکز آموزش شرکت بیکران راهکار سعادت به شماره ۲۶۷۶۰۰۰۱ تماس حاصل فرمایید.

آموزش فنی و حرفه ای ، سازمان فنی و حرفه ای ، تربیت مربی ، شرکت BRSM ، شرکت استاندارد ، آموزش استاندارد ، آموزش مدیریت